toto
Komunikaty z ostatniego roku...  
Odbyło się tradycyjne wiosenne spotkanie kapitanów w Funce w dniach 23-24 kwietnia 2022 r. Pierwszym punktem programu był wyjazd do Grodziska Raciąż z XIII w. Po powrocie był spacer po gościnnej Funce i zawieszenie w Bosmanacie zdjęcia kapitanów z uroczystości jubileuszu XX-lecia Kolegium. Po kolacji i odczytaniu przez kapitana Ryszarda Szczerbana stanowisk kapitanów nt. formuły dalszej działalności Kolegium odbyła się dyskusja. Główną ideą nakreśloną przez obecnych była niczym nieskrępowana dalsza działalność bez kosztów wpisowego, składek, kont, księgowych, sprawozdań i innych administracyjnych ograniczeń.
Zapraszam na zdjęcia, które wykonali kapitanowie Marek Kitzermann i Wojciech Klessa. Po otwarciu zdjęć kliknij 2x na dowolne. Klawisz F11 włącza i wyłącza obraz na cały ekran.

03.02.2022. Zapraszam na zdjęcia z uroczystości XX-lecia K-PKKJ. Zdjęcia wykonali kapitanowie: Marek Kitzermann, Wojciech Klessa, Grażyna Kryspin i Ryszard Szczerban. Po otwarciu zdjęć kliknij 2x na dowolne. Klawisz F11 włącza i wyłącza obraz na cały ekran.
Warto również obejrzeć migawkę filmową z jubileuszu zrealizowaną przez TVP 3 Bydgoszcz.

30.01.2022. Zapraszam na opracowaną przez Kapitana Jana Zawadzińskiego Relację z przebiegu obchodów XX-lecia K-PKKJ.
Zapraszam na zwiedzanie bajkowej krainy Lofotów z pokładu jachtu żaglowego. Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta proszę o maila na adres mirek@turno.no Tel. 47 466 76 689. Chętnie odpowiem na pytania. Mirek Tułodziecki.

Edytor cms