Kapitanowie  

Do Kujawsko - Pomorskiego Kolegium Kapitanów Jachtowych należą następujący kapitanowie:

  1. Bigaj Antoni - Kozielec
  2. Borkowicz Stefan - Grudziądz
  3. Cichański Janusz - Bydgoszcz
  4. Czarnocki Piotr - Grudziądz
  5. Domańska Katarzyna - Bydgoszcz
  6. Domarecki Marek - Toruń
  7. Drewiczak Roman - Pokrzywno
  8. Duszyński Zenon - Zamość
  9. Dyniewski Adam - Bydgoszcz
  10. Dzianott Andrzej - Bydgoszcz,  e-mail,  strona www
  11. Fojucik Krzysztof - Bydgoszcz
  12. Gaziński Jerzy - Świecie
  13. Gębara Jerzy - Bydgoszcz
  14. Gizler Witold - Gdynia
  15. Grabowski Benedykt Bohdan – Toruń
  16. Gralak Ryszard - Grudziądz
  17. Grzesiak Jerzy - Bydgoszcz
  18. Hincz Jacek - Bydgoszcz
  19. Izdebski Gerard - Bydgoszcz
  20. Janeczkowski Ryszard - Bydgoszcz
  21. Jurkiewicz Krzysztof - Świecie
  22. Kazubowski Andrzej - Bydgoszcz
  23. Kitzermann Marek - Grudziądz
  24. Klessa Wojciech - Bydgoszcz,  e-mail
  25. Kopiec Janusz - Bydgoszcz
  26. Kosowski Roman - Bydgoszcz
  27. Kowal Janusz - Bydgoszcz, e-mail
  28. Krause Leszek - Bydgoszcz
  29. Kryspin Grażyna - Bydgoszcz, e-mail
  30. Krystowczyk Bolesław - Osielsko
  31. Kunicki Edmund - Nakło
  32. Kunicki Juliusz - Bydgoszcz,  e-mail
  33. Laskowski Krzysztof - Bydgoszcz, e-mail
  34. Latoś Hubert - Bydgoszcz
  35. Lewandowski Jakub - Bydgoszcz,  e-mail
  36. Lewandowski Mirosław - Złotoria k. Torunia
  37. Lewiński Leszek - Bydgoszcz
  38. Maciejewski Andrzej - Bydgoszcz
  39. Maćkowiak Andrzej - Grudziądz
  40. Mohn Edward - Toruń
  41. Molenda Piotr - Rynarzewo
  42. Nowak Roman - Występ
  43. Orliński Juliusz - Włocławek
  44. Orliński Wojciech - Lucim
  45. Palmowski Dariusz - Osielsko
  46. Palmowski Włodzimierz - Osielsko,   e-mail
  47. Pawłowski Jerzy - Grudziądz
  48. Piotraszewski Jacek - Toruń
  49. Pobóg Ruszkowska Dorota - Paparzyn
  50. Podhalański Andrzej - Grudziądz
  51. Przygoda Andrzej - Toruń
  52. Pulkowski Grzegorz - Strzelce Dolne
  53. Raczkowski Tadeusz - Toruń
  54. Radliński Bronisław - Bydgoszcz, strona www
  55. Romaniuk Tomasz - Dąbrowa Chełmińska
  56. Sarnecki Józef - Bydgoszcz
  57. Sikorski Andrzej - Grudziądz
  58. Skarżyński Waldemar - Bydgoszcz
  59. Skrzypczak Piotr - Bydgoszcz
  60. Strzelczyk Eugeniusz - Grudziądz
  61. Strzyżowski Andrzej - Bydgoszcz
  62. Szajówka Stanisław - Bydgoszcz
  63. Szczerban Ryszard - Toruń,  e-mail , strona www
  64. Śniegocki Jacek - Bydgoszcz
  65. Tułodziecki Mirosław - Bydgoszcz
  66. Wroński Przemysław - Gruczno
  67. Zamyślewski Roman - Bydgoszcz,  e-mail
  68. Zawadziński Jan - Bydgoszcz
  69. Zawiszewski Mariusz - Bydgoszcz

Nasi członkowie, którzy odeszli na wieczną wachtę:



Kapitan Aleksander Kaszowski 1935 – 2017

Kapitan Mirosław Basaj 1954 – 2016

Kapitan Andrzej Pobóg Ruszkowski 1939 – 2014

Kapitan Dariusz Bogucki 1927 - 2002

Edytor cms